POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE 725651021

Série OX - 6OX

Série 6OX - OX

E-Performance & Gravity

spolehlivé, příjemné a robustní

Série 6OX kombinuje výhody modelů ERGOLUX ® a ERGOWAVE ®. 

Ať už budete jezdit v horách, DH, freeride nebo silinici - vždy se na něj můžete spolehnout. Nezpůsobuje zbytečné přetížení ani tlak. Je tam, kde ho potřebujete mít, následují vás při každém pohybu. A když se něco pokazí, nezlobí se. I v kontaktu se zemí. Ať už je sedlo na zemi, nebo tělo na sedle, 6OX odpouští všechno.

Sedlo musí sedět perfektně jako pár bot

Série OX - 6OX
Série OX - 6OX

Vhodná šířka sedla je nevyhnutelným předpokladem pro maximální výkon.  A pohodlí.

Sedla 6OX jsou dostupná ve čtyřech šířkách.

Více prostoru - nižší tlak

Prověřené tvar sedel se stupňovitě sníženou přední částí. Takto sedla 6OX nabízejí více prostoru a snižují vyvíjený tlak, stejně u žen a u mužů.

Série OX - 6OX
Série OX - 6OX

Mapa rozložení tlaku na sedle SQlab 6OX

Mapa ukazuje optimální rozložení tlaku z medicínského pohledu. Většina tlaku je na sedacích kostech a případně podstatně méně na stydkých (pubických) kostech. Prakticky žádná tíha na perineální oblasti.

Tvar, který vás podrží

Tvar sedla SQlab se zvýšenou zadní částí vás skvěle podpoří při jízdě do kopce. Díky tomu nebudete klouzat dolů. Navíc tak předáte více síly do pedálů při jízdě po rovině. I samotné logo je designované tak, aby ještě podpořilo dobrou přilnavost k sedlu.

Série OX - 6OX
Série OX - 6OX

Materiál, který vás podrží

Speciální neklouzavý materiál na vyvýšené části sedla lépe drží, nebudete už při jízdě do kopce klouzat dozadu.

Šetrné k zádům

Ověřená technologie SQlab Active, zvyšuje efektivitu pohybu. Zlepšuje komfort a uvolňuje tíhu na meziobratlové ploténky.

Série OX - 6OX

Aktivní sedla 6OX jsou opatřena třemi různými tlumícími elastomerovými součástkami, ze kterých si individuálně zvolíte tu správnou dle své hmotnosti, a při potřebě ji můžete zase změnit.

SQlab série OX

Pro všechny, kdo zbožňují jízdu v horách a v přírodě

Série OX - 6OX

Sedlo 6OX

Oblast užití: gravity disciplíny a elektrokola 

Sedlo 6OX je ideální pro dlouhé a strmé kopce na elektro-MTB kole. Ale i na klasickém kole bez motoru vám poskytne skvělou oporu. Profil sedla ve tvaru vlny v podélném směru od zadu dopředu perfektně padne většině jezdců.

Rukojeť 7OX

Oblast užití: MTB gravity, elektrokola 

Rukojeti 7OX- skvělé pro profesionály. Speciální textura povrchového materiálu umožňuje ten nejlepší úchop zvláště v těžším terénu, v mokrých a blátivých podmínkách. Díky ergonomickým vlastnostem se zlepší rozložení tlaku a opora rukou při jízdě.

Série OX - 6OX
Série OX - 6OX

Řídítka 3OX

Oblast užití: MTB Gravity, elektrokola 

Ohyb řídítek dozadu (backsweep) o 12° v mírně předkloněné pozici poskytuje přirozenější postavení předloktí vůči ruce, a v napřímenější pozici zase chrání zápěstí před extrémním přetížením při jízdách z prudkého kopce.  

Prohnutí řídítek nahoru (upsweep) o 4° donutí uložit lokty do fyziologičtější pozice pro dynamický styl jízdy.