POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE 725651021

Studie vnitřních rohů

Studie vnitřních rohů

SQlab vnitřní rohy.®

Pohodlné. Aerodynamické. Vnitřní. 

Vnitřní rohy

Rohy pocházejí původně z počátků horské cyklistiky a běžně je známe na koncích řídítek. To je z pohledu ergonomie doopravdy dobrý nápad. V průběhu času se vytrácela rovná řídítka a zastoupila je vyvýšená řídítka, a tak rohy zase zmizely. 

Nyní znovu nastupuje doba, kdy jsou opět běžná rovná řídítka a tentokrát výrazně širší. Rohy řídítek jsou znovu poptávaným zbožím. My jsme se rozhodli rohy nainstalovat na vnitřní konec gripů, abychom se bez nesnází vyhnuli větvím stromů, či skále během jízdy. A nazvali jsme je Vnitřní rohy (Innerbaredns®).

Vyvinutý produkt je inovativní. Je to revoluce starých známých rohů. Bonusem je bezprecedentní bezpečnost. Navzdory neobvyklé poloze rukou jsou brzdové páčky vždy snadno v dosahu.

Studie

10 kol konstantní rychlostí 36 km/h

s vnitřními rohy ® 411

bez vnitřních rohů ® 411

Studie vnitřních rohů
Studie vnitřních rohů

Studie na vliv odporu větru

Jde o interní studii firmy SQlab. Prokázala, že jezdci, kteří měli při jízdě ruce na vnitřních rozích byli schopni urazit stejnou vzdálenost za stejný časový interval, ale s výkonem průměrně o 14 Wattů nižším než ostatní jezdci. Celkem jel každý 10 kol tratě konstantní rychlostí 36 km/h. Pro přesné změření výkonu jsme použili dva elektroměry, které poskytla firma SRM.

Výsledky

S vnitřními rohy ® 411
Potřebný výkon 279 Wattů
Bez vnitřních rohů ®  411
Potřebný výkon 293 Wattů

Průměrně jezdci museli vynaložit sílu k výkonu 293 Wattů bez použití vnitřních rohů nebo k výkonu 279 Wattů s nimi. Aerodynamické postavení loktů při užití vnitřních rohů uspoří 5% síly!

Studie vnitřních rohů

Výhody vnitřních rohů ® 411

Studie vnitřních rohů

Uvolnění svalů 

Skvělá volba pro uvolnění svalů paží, ramen i zádových svalů pouhou změnou polohy rukou na řídítkách. Zvláště to oceníte při delších vyjížďkách.

Maximální rychlost

Aerodynamické postavení paží, i relaxované lokty při jízdě pomůžou zvýšení rychlosti.

Přirozená pozice rukou

Vnitřních rohy ® 411 zajišťují absolutně přirozenou polohu rukou.

Studie vnitřních rohů
Studie vnitřních rohů

Vnitřní rohy SQlab

Pohodlné. Aerodynamické. Vnitřní. 

Vnitřní rohy