POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE 725651021

Studie vnitřních rohů

Studie vnitřních rohů

SQlab vnitřní rohy.®

Pohodlné. Aerodynamické. Vnitřní. 

 

 

Vnitřní rohy

Rohy pocházejí původně z počátků horské cyklistiky a běžně je známe na koncích řídítek. To je z pohledu ergonomie doopravdy dobrý nápad. V průběhu času se vytrácela rovná řídítka a zastoupila je vyvýšená řídítka, a tak rohy zase zmizely. 

Nyní znovu nastupuje doba, kdy jsou opět běžná rovná řídítka a tentokrát výrazně širší. Rohy řídítek jsou znovu poptávaným zbožím. My jsme se rozhodli rohy nainstalovat na vnitřní konec gripů, abychom se bez nesnází vyhnuli větvím stromů, či skále během jízdy. A nazvali jsme je Vnitřní rohy (Innerbaredns®).

Vyvinutý produkt je inovativní. Je to revoluce starých známých rohů. Bonusem je bezprecedentní bezpečnost. Navzdory neobvyklé poloze rukou jsou brzdové páčky vždy snadno v dosahu. 

 

 

Studie 

10 kol konstantní rychlostí 36 km/h

s vnitřními rohy ® 411

bez vnitřních rohů ® 411

 

 

Studie na vliv odporu větru

Jde o interní studii firmy SQlab. Prokázala, že jezdci, kteří měli při jízdě ruce na vnitřních rozích byli schopni urazit stejnou vzdálenost za stejný časový interval, ale s výkonem průměrně o 14 Wattů nižším než ostatní jezdci. Celkem jel každý 10 kol tratě konstantní rychlostí 36 km/h. Pro přesné změření výkonu jsme použili dva elektroměry, které poskytla firma SRM.

 

  

Výsledky

 

s vnitřními rohy ® 411           potřebný výkon 279 Wattů    

bez vnitřních rohů ®  411          Potřebný výkon 293 Wattů    

 

Průměrně jezdci museli vynaložit sílu k výkonu 293 Wattů bez použití vnitřních rohů nebo k výkonu 279 Wattů s nimi. Aerodynamické postavení loktů při užití vnitřních rohů uspoří 5% síly!

 

 

Výhody vnitřních rohů ® 411

Uvolnění svalů 

Skvělá volba pro uvolnění svalů paží, ramen i zádových svalů pouhou změnou polohy rukou na řídítkách. Zvláště to oceníte při delších vyjížďkách. 

 

 

Maximální rychlost

Aerodynamické postavení paží, i relaxované lokty při jízdě pomůžou zvýšení rychlosti. 

 

 

 

 

Přirozená pozice rukou

Vnitřních rohy ® 411 zajišťují absolutně přirozenou polohu rukou.

 

 

Vnitřní rohy SQlab
Pohodlné. Aerodynamické. Vnitřní. 
Vnitřní rohy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení