POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE 725651021

SQlab kontaktní body

SQlab kontaktní body jezdce s kolem

Váš expert na ergonomické komponenty a příslušenství pro jízdní kola.

Firma SQlab se zaměřuje na tři styčná místa mezi cyklistovým tělem a kolem. Jsou to ruce, pánev a chodidla. 

Sedla mají nejen být skvěle přizpůsobená mužské či ženské anatomii, sedlo musí také správně rozložit váhu lidského těla z medicínského úhlu pohledu. Rukojeti, neboli gripy, slouží prevenci slabosti prstů, mají jít snadno a bezpečně nainstalovat na řídítka, a musí výborně padnout do dlaně.  

Jsou to konkrétně ergonomická sedla a měření sedacích kostí pro snadný a efektivní výběr vhodného sedla, co udělalo z firmy SQlab nejúspěšnějšího výrobce sedel v testech cyklistických časopisů.

Pánev

Sqlab jako první výrobce sedel představil systém měření rozpětí sedacích kostí a výpočet vhodné šířky sedla. Vaše sedlo musí padnout jako pár oblíbených bot!

 

SQlab - pánev


Ruce

Správný úchop při jízdě na kole, který perfektně kopíruje anatomii ruky, je nutný pro prevenci potíží.  Individuálně volená velikost gripů (rukojetí) je důležitá pro váš komfort a bezpečný úchop.

 

SQlab - ruce

Nohy

Různorodost tvarů chodidel a jejich odlišné požadavky během jízdy na kole nás přiměly k tomu, abychom vyvinuly 3 typy vložek do bot. Tyto vložky slouží ke zlepšení opory slabých míst nohy.

 

SQlab - nohy