POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE 725651021

ERGOWAVE®

ERGOWAVE®

Výkon založený na ergonomii

Tvar vyvinutý na podkladě bádání ve spolupráci s Univerzitní nemocnicí ve Frankfurtu a Frankfurtskou univerzitou aplikovaného výzkumu. Vývoj financovaný Ministerstvem pro ekonomii a energie. Zcela poprvé jsme byli schopni vypočítat síly působící hluboko uvnitř lidského těla, rozložení tíhy těla na sedlo jízdního kola. Výsledkem snažení je nový tvar sedel ERGOWAVE, pro ještě více ergonomickou a efektivní pozici jak při jízdě na silnici tak v horách.

Perfektně sedí

Správně zvolená šířka sedla je předpoklad pro co nejlepší výkon.  

Dostupné šířky: 12/13/14/15/16 cm

ERGOWAVE®
ERGOWAVE®

Zvýšená zadní část

Zvýšená zadní porce sedla nabízí lepší přilnutí zadku k sedlu a zaručí co nejefektivnější transmisi síly do pedálů.

Šetříme energii

Vlnovitý tvar ERGOWAVE, který probíhá v předozadním směru sedla nabízí skvěle padnoucí formu pro sedací kosti většiny jezdců. Dále už nemusí sedět neefektivní a zbytečně unavující pozici a všechna energie je vydávána k pohyby vpřed.

ERGOWAVE®
ERGOWAVE®

Snížení přední části sedla (nosu sedla)

Stupňovité snížení přední části sedla zajišťuje snížení tlaku vyvíjeného na senzitivní oblasti mužů i žen.

Biomechanika 

Horizontální pohyb pánve až 7° je možný díky SQlab aktivní technologii sedel. Kopíruje přirozený pohyb pánve v horizontále během chůze a tím nejen zvyšuje náš výkon. Také umožňuje uvolnění meziobratlových plotének a sníží nevyhnutelný a nezbytný tlak na sedacích kostech

ERGOWAVE®
ERGOWAVE®

Nastavitelný horizontální pohyb

Osvědčená aktivní technologie sedel SQlab byla upravena pro závodníky a MTB cyklisty. Nyní jsou dostupná v různých tvrdostech i pro jiné styly jízdy. 

Dostupné ve třech tuhostech: měkké/ střední/ tvrdé

Centrální prohlubeň 

Mírná prohlubeň uprostřed sedla snižuje tlak vyvíjený na zranitelné tkáně perinea.

ERGOWAVE®
ERGOWAVE®

Nízké a ploché

Plochá přední část sedla je jen lehce zakřivená s cílem maximalizace vzniklé plochy pro co nejlepší snížení tlaku na tkáně stydkého oblouku. Takto upravené sedlo umožňuje, že sedlo může být dostatečně úzké, abychom se vyhnuli rozedraným vnitřním stehnům. Technologie MaxContackt firmy SQlab se osvědčila letitým užíváním na závodních modelech, a nyní byla sedla ještě dále vylepšena o tvar Ergowave při vyvíjení nových modelů.

Výkon založený na biomechanice

Věda & výzkum - medicína- technologie & cyklistika