POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE 725651021

ERGOWAVE®

ERGOWAVE®

Výkon založený na ergonomii 
Tvar vyvinutý na podkladě bádání ve spolupráci s Univerzitní nemocnicí ve Frankfurtu a Frankfurtskou univerzitou aplikovaného výzkumu. Vývoj financovaný Ministerstvem pro ekonomii a energie. Zcela poprvé jsme byli schopni vypočítat síly působící hluboko uvnitř lidského těla, rozložení tíhy těla na sedlo jízdního kola. Výsledkem snažení je nový tvar sedel ERGOWAVE, pro ještě více ergonomickou a efektivní pozici jak při jízdě na silnici tak v horách.  

 

 

Sedlo 611 ERGOWAVE atvice 2.1 Sedlo 612 ERGOWAVE active 2.1 Sedlo 6OX ERGOWAVE Sedlo 6OX Infinergy ERGOWAVE active Sedlo 611 ERGOWAVE active carbon

 

Perfektně sedí 

Správně zvolená šířka sedla je předpoklad pro co nejlepší výkon.  

Dostupné šířky: 12/13/14/15/16 cm 

 

 

 

Zvýšená zadní část 

Zvýšená zadní porce sedla nabízí lepší přilnutí zadku k sedlu a zaručí co nejefektivnější transmisi síly do pedálů. 

 

 

 

Šetříme energii 

Vlnovitý tvar ERGOWAVE, který probíhá v předozadním směru sedla nabízí skvěle padnoucí formu pro sedací kosti většiny jezdců. Dále už nemusí sedět neefektivní a zbytečně unavující pozici a všechna energie je vydávána k pohyby vpřed. 

 

 

 

Snížení přední části sedla (nosu sedla) 

Stupňovité snížení přední části sedla zajišťuje snížení tlaku vyvíjeného na senzitivní oblasti mužů i žen.  

 

 

 

Biomechanika 

Horizontální pohyb pánve až 7° je možný díky SQlab aktivní technologii sedel. Kopíruje přirozený pohyb pánve v horizontále během chůze a tím nejen zvyšuje náš výkon. Také umožňuje uvolnění meziobratlových plotének a sníží nevyhnutelný a nezbytný tlak na sedacích kostech. 

 

 

 

v

Nastavitelný horizontální pohyb 

Osvědčená aktivní technologie sedel SQlab byla upravena pro závodníky a MTB cyklisty. Nyní jsou dostupná v různých tvrdostech i pro jiné styly jízdy. 

Dostupné ve třech tuhostech: měkké/ střední/ tvrdé 

 

 

 

Centrální prohlubeň 

Mírná prohlubeň uprostřed sedla snižuje tlak vyvíjený na zranitelné tkáně perinea. 

 

 

 

Nízké a ploché 

Plochá přední část sedla je jen lehce zakřivená s cílem maximalizace vzniklé plochy pro co nejlepší snížení tlaku na tkáně stydkého oblouku. Takto upravené sedlo umožňuje, že sedlo může být dostatečně úzké, abychom se vyhnuli rozedraným vnitřním stehnům. Technologie MaxContackt firmy SQlab se osvědčila letitým užíváním na závodních modelech, a nyní byla sedla ještě dále vylepšena o tvar Ergowave při vyvíjení nových modelů. 

 

 

Výkon založený na biomechanice 

 

Věda & výzkum - medicína- technologie & cyklistika 

 

Sedlo 613 Ergowave 

Sedlo 612 Ergowave R

Sedlo 612 Ergowave active 2.1 Sedlo 611 Ergowave active 2.1 Sedlo 6OX Ergowave active

 

Sedlo 6OX Infinergy Ergowave active Sedlo 610 Ergolux active 2.0 Sedlo 602 Ergolux active 2.0 Sedlo 621 Ergolux active 2.0 Sedlo 601 Ergolux