POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE 725651021

Sedlo 6OX Trial Fabio Wibmer

Kód: 2353
2 hodnocení
Značka: SQlab
999 Kč / ks 826 Kč bez DPH 999 Kč / 1 ks
Skladem ihned k odeslání (>5 ks)

Sedlo SQlab 6OX Trial z limitované edice Fabia Wibmera.

  • 6OX Trial Fabio Wibmer je dodáván v černo/zlatém provedení a byl speciálně navržen s ohledem na potřeby trialových jezdců. Tvar tohoto modelu se hodí pro každé trialové kolo, dirt bike a BMX. Díky svému zploštělému tvaru nabízí sedlo maximální povrch pro snížení tlaku vznikajícího při nárazech. Hrany sedla jsou navrženy tak, aby nabízely co nejvyšší kontaktní plochu pro triky a zároveň se vyhýbaly přímému tlaku na stehna při pádech. Kombinace krátké a zaoblené špičky sedla a systému Tripod™ vytváří maximální svobodu pohybu na kole. Povrch je vyroben ze špičkového a odolného materiálu.

 

  • Jezdec týmu SQlab Fabio Wibmer je víc než jen hvězda YouTube, je to multitalent na motorce. Ať už ho vidíte předvádět kreativní kousky na trialovém kole nebo létat po masivních schodištích na svém Enduro kole, je nepopiratelné, že materiál musí vydržet. Vývojem své nové řady Signature Line získal Fabio příležitost navrhovat své vlastní produkty a přizpůsobovat je svým potřebám. Proto ve spolupráci s ním SQlab vytvořil nejen MTB řadu, ale vyvinul i zcela novou řadu Trials.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jezdec týmu SQlab Fabio Wibmer je víc než jen hvězda YouTube, je to multitalent na motorce. Ať už ho vidíte předvádět kreativní kousky na trialovém kole nebo létat po masivních schodištích na svém Enduro kole, je nepopiratelné, že materiál musí vydržet.

Vývojem své nové řady Signature Line získal Fabio příležitost navrhovat své vlastní produkty a přizpůsobovat je svým potřebám. Fabio již testoval stabilitu nové zkušební produktové řady ve své domácí kanceláři.

Maximalizace povrchu

Zejména díky svému zploštělému tvaru nabízí sedlo 6OX Trial maximální prostor pro snížení tlaku vznikajícího při nárazech.

Více místa -> více volnosti

Kombinace krátké, zaoblené špičky sedla a systému Tripod™ vytváří maximální svobodu pohybu na kole.

Hrany sedla

Okraje sedla jsou navrženy tak, aby nabízely co nejvyšší kontaktní plochu a zároveň co nejmenší tlak do stehen při pádu a tím minimalizaci možnosti zraněn

Speciální polstrování

Materiál "uvnitř" sedla byl přizpůsoben požadavkům použití na trialovém kole

Šířka jedna velikost
Použití Trial
Délka (mm) 225
SQlab tvrdost 45
Materiál lyžin Tripod System
Materiál výplně PU
Material svršku B78
Maximální hmotnost jezdce (kg) 120
 

Bolí vás zadek na sedle na kole? SQlab krém na sedací kosti - revoluce pro jízdu na kole | SQlab.cz

Jaké je nejlepší sedlo? SQlab sedla 1/3 - největší přednosti a popis technologií | SQlab.cz

SQlab sedla 2/3 - měření sedacích kostí a správný výběr šířky sedla

SQlab sedla 3/3 - jaký konkrétní model sedla vybrat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: