POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE 725651021

Vnitřní rohy 411 RUH ltd.

Kód: 2284
Neohodnoceno
Značka: SQlab
999 Kč / ks 826 Kč bez DPH
Skladem ihned k odeslání (>5 ks)

Vnitřní rohy jsou budoucností v posedu na kole. Jediné vnitřní rohy na trhu. Při úchopu oceníte menší odpor vzduchu, opravdu účinné uvolnění paží, zad a v neposlední řadě také dosáhnete na brzdové páky. Pohybem dovnitř přiblížíte lokty blíže k tělu, ulevíte zádům a krční páteři. Více zapojíte střed těla a šlapání bude efektivnější a lehčí. Oproti klasickým rohům, která nejsou vhodná pro moderní široká řídítka, mají rohy SQlab výhody v bezpečnosti. Jelikož nejsou na kraji řídítek, tak nehrozí kontakt (zavlečení) s překážkou. Při držení rohů dosáhnete zároveň na brzdy a můžete reagovat na nenadálé situace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komfortní. Aerodynamické. Vnitřní.

Vnitřní rohy 411 RUH ltd.

Svalová relaxace

Zamilujete si je během první zkušební jízdy. Svalstvo krku se uvolní, dochází k úlevě od typického tlakového zatížení na ruce a dokonce i šlapání nohou je mnohem účinnější a lehčí.

Rychlost

Aerodynamická poloha lokte zajišťuje výrazně nižší odpor větru a rychlost jízdy se zvyšuje bez dalšího úsilí. 

Vnitřní rohy jsou budoucnost úchopu. Dříve byly rohy montovány na vnější straně řídítek a komplikovaně ohnuté, nyní jsou instalovány dovnitř.

Přirozená pozice rukou

Rohy SQlab 410/402 zaručují přirozenou polohu rukou. Ergonomicky tvarované rohy vám hned padnou do ruky a eliminujete díky nim nepříjemné brnění prstů. 

Nízká hmotnost

Hmotnost rohů 411 je pouhých 110 gramů. Vnitřní rohy váhově na kole ani nepoznáte, ale naopak je oceníte při každé vyjížďce.

Vnitřní rohy 411 RUH ltd.


 Revoluce v posedu

Náhrada klasických rohů, které na dnešních kolech, která mají široká řidítka, nemají prostě co dělat. Důvodů, proč klasické rohy již nepoužívat je několik:

 • výrazně hrozí kontakt s překážkou, ať už stromem, jezdcem vedle vás nebo například s kolemjedoucím autem (řidítka už dávno nejsou na šíři ramen, jak bylo dříve zvykem)
 • při širokém úchopu je držení rohů anatomicky nevyhovující, přenos sil na svalstvo spíše pomáhá jeho zablokování, nikoliv úlevě, jak by správně mělo - výsledek je únava nebo bolest paží, ramen a zad
 • příliš veliký odpor vzduchu při úchopu v kombinaci vnějších rohů a širokých řidítek

Ve spolupráci Mudr. Markusem Knöringerem (jedním z největších specialistů na neurologii v Německu) a testovacími jezdci SQlab byly vyvinuty rohy vnitřní. Jediné na trhu a naprosto jedinečné.

 • nehrozí kontakt s překážkou jako u vnějších rohů
 • perfektní řešení pro úlevu svalů v pažích, ramenou a zad (hmotnost, kterou se opíráte do řidítek je do natažených paží téměř kolmo na řidítka, tím pádem nenamáháte svalstvo tak, jako když jsou ruce v nepřirozeném úhlu od těla na kolech se širšími řidítky
 • jejich výhodu oceníte již na krátké vyjížďce, ale neopakovatelný úsměv na tváři vykouzlí zvláště při těch středních a dlouhých
 • garantují perfektní komfort při jízdě
 • pro sportovní využití přináší výhodu aerodynamického posedu a maximalizují rychlost, když je to potřeba
 • během jejich držení dokážete plnohodnotně brzdit!!!, další bezpečnostní výhoda pro nenadálé okolnosti
 • velmi nízká hmotnost, pouze 110g
 • vhodné na všechny kola
 • na trekovém nebo pevném MTB kole by měli být samozřejmostí, ale oceníte je i během enduro disciplín, kde poskytují perfektní polohu pro jízdu v přechodových fázích cestou na trail
 • důkaz jejich jedinečnosti je použití na světovém poháru, kde jste je mohli vidět například v Novém Městě na Moravě

 

SQlab co všechno řeší - zbytečné komplikace a bolesti na kole

SQlab řidítka - jak ulevit brnění některých prstů, případně zádům

SQlab vnitřní rohy - montáž

SQlab vnitřní rohy - zápěstí a krční páteř bez bolesti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: