POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE 725651021

Řídítka 321 3.0

Kód: 2545
Neohodnoceno
Značka: SQlab
2 499 Kč / ks 2 065 Kč bez DPH
Skladem ihned k odeslání (>5 ks)

Řídítka SQlab 321 3.0 jsou ideální pro ty, kteří preferují vzpřímenou jízdní pozici na městském nebo trekkingovém kole. S 35° zahnutím dozadu a 20° dolů směřujícím úhlem nabízejí přirozený přechod od předloktí k ruce, čímž snižují brnění prstů a uvolňují napětí v ramenou a krku. Vyrobená z odolného hliníku, široká 680 mm s možností zkrácení, tato řídítka poskytují stabilitu a pohodlí pro každodenní dojíždění i delší výlety.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řídítka SQlab - unikátní koncept prohnutí pro naprostou úlevu rukám

Městská řídítka, která přežijí každý obrubník.

Model 321 je určen pro každého, kdo preferuje velmi vzpřímenou sedící pozici na městském kole. Ergonomie řídítek 321 3.0 35° zahnutí dozadu zajišťuje absolutně přirozenou polohu rukou na kole. Citlivá oblast ramen a krku je odlehčena díky 20° sklonu dolů (downsweep), který přivádí lokty dolů a tím zajišťuje přirozený postoj.

Ve vzpřímené jízdní pozici na městském kole je důležité uvolnit svaly ramen a krku, aby se předešlo nepohodlí. To je způsobeno tím, že pokud řídítka mají příliš malý sklon dolů (downsweep), nutí to ruce otáčet se dovnitř, což vede k tomu, že lokty se pohybují směrem ven a ramena se táhnou k hlavě. Tato nepřirozená pozice může způsobit velké napětí a bolest svalů ramen a krku. Aby se předešlo těmto problémům a uvolnil se svalový řetězec, cílem by mělo být "dostat ramena dál od uší". Řídítka s větším "downsweepem" mohou pomoci tohoto dosáhnout. "Downsweep" ve spojení se "backsweepem" (zahnutím dozadu) poskytuje přirozenou pozici rukou a pozici loktů blízko těla. Tato přirozená pozice snižuje ramena a svaly v krku mají lepší krevní oběh a uvolňují se díky volnější poloze.

PoužitíMěstská kola, treková kola 
Váha (g)cca. 440
MateriálHliník 7050
Šířka (mm)680
Backsweep (ve stupních)35
Downsweep (ve stupních)20
E-bike readyANO


SQlab co všechno řeší - zbytečné komplikace a bolesti na kole

SQlab řidítka - jak ulevit brnění některých prstů, případně zádům

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: