POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE 725651021

Řídítka 302 3.0

Kód: 2544
Neohodnoceno
Značka: SQlab
2 499 Kč / ks 2 065 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Řídítka SQlab 302 3.0 jsou speciálně vyvinuta pro pohodlnou jízdu. S průměrem svěrky 31,8 mm jsou tato řídítka kompatibilní s řadou představců. Ergonomický design s mírným zpětným sklonem (backsweep) podporuje přirozenou polohu rukou a zápěstí, což napomáhá prevenci únavy a tlaku na nervy. Materiál z hliníkové slitiny 7050 zajišťuje vynikající poměr mezi odolností a hmotností, což je důležité pro každodenní dojíždění nebo dlouhé výlety. Díky šířce 700 mm poskytují dostatečný prostor pro umístění příslušenství a zároveň zajišťují stabilní řízení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řídítka SQlab - unikátní koncept prohnutí pro naprostou úlevu rukám

Ergonomie řídítek 302 3.0 

Výška řídítek (rise) umožňuje vzpřímenější sedící pozici na trekovém kole a zároveň sklon dolů (downsweep) poskytuje uvolnění pro krk a ramena. Nadprůměrná šířka 700 mm zajišťuje bezpečnost a stabilitu, ale lze ji kdykoliv zkrátit. 24° zpětný sklon (backsweep) a 15° sklon dolů (downsweep) zajišťují ergonomický, uvolněný postoj na trekovém kole.

Napětí v oblasti ramen a krku při jízdě na kole?

Ve vzpřímené jízdní pozici na trekovém nebo městském kole je důležité uvolnit svaly ramen a krku, aby se předešlo nepohodlí. To je způsobeno tím, že pokud řídítka mají příliš malý sklon dolů (downsweep), nutí to ruce otáčet se dovnitř, což vede k tomu, že lokty se pohybují směrem ven a ramena se táhnou k hlavě. Tato nepřirozená pozice může způsobit velké napětí a bolest svalů ramen a krku. Aby se předešlo těmto problémům a uvolnil se svalový řetězec, cílem by mělo být "dostat ramena dál od uší". Řídítka s větším "downsweepem" mohou pomoci tohoto dosáhnout. "Downsweep" ve spojení se "backsweepem" (zahnutím dozadu) poskytuje přirozenou pozici rukou a pozici loktů blízko těla. Tato přirozená pozice snižuje ramena a svaly v krku mají lepší krevní oběh a uvolňují se díky volnější poloze.

PoužitíTreková a městská kola
Váha (g)cca. 401
MateriálHliník 7050
Šířka (mm)700
Backsweep (ve stupních)24
Downsweep (ve stupních)15
E-bike readyANO


SQlab co všechno řeší - zbytečné komplikace a bolesti na kole

SQlab řidítka - jak ulevit brnění některých prstů, případně zádům

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: