POTŘEBUJETE PORADIT? VOLEJTE 725651021

Představec 8OX Fabio Wibmer

Kód: 2357
Neohodnoceno
Značka: SQlab
2 299 Kč / ks 1 900 Kč bez DPH
Skladem ihned k odeslání (>5 ks)
Délka představce
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Představec SQlab 8OX z limitované edice Fabia Wibmera.

  • Představce z řady 8OX přináší výsledky našeho vývoje představců. Jsou vyrobeny z lehký slitin hliníku, které jsou používány zejména v leteckém průmyslu. Bez problému odolají silám, které jsou přenášeny z řídítek i při velmi hrubém zacházení v těžkém terénu. Představce disponují velmi vysokou tuhostí, které je dosaženo specifickým tvarem. Tento specifický tvar v neposlední řadě také velmi dobře vypadá.
  • Jezdec týmu SQlab Fabio Wibmer je víc než jen hvězda YouTube, je to multitalent na motorce. Ať už ho vidíte předvádět kreativní kousky na trialovém kole nebo létat po masivních schodištích na svém Enduro kole, je nepopiratelné, že materiál musí vydržet. Vývojem své nové řady Signature Line získal Fabio příležitost navrhovat své vlastní produkty a přizpůsobovat je svým potřebám. Proto ve spolupráci s ním SQlab vytvořil nejen MTB řadu, ale vyvinul i zcela novou řadu Trials.
  • Lehký a stabilní. Nový představec 8OX Fabio Wibmer svým černo/zlatým designem dokonale doplňuje podpis řídítek Fabio Wibmer. Krátký představec o délce 35 mm poskytuje větší obratnost na kole. Široká upínací plocha je navržena tak, aby pasovala na řídítka řady 3OX
  • Vhodné pro řídítka s průměrem 31,8mm
     

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jezdec týmu SQlab Fabio Wibmer je víc než jen hvězda YouTube, je to multitalent na motorce. Ať už ho vidíte předvádět kreativní kousky na trialovém kole nebo létat po masivních schodištích na svém Enduro kole, je nepopiratelné, že materiál musí vydržet.

Vývojem své nové řady Signature Line získal Fabio příležitost navrhovat své vlastní produkty a přizpůsobovat je svým potřebám. Fabio již testoval stabilitu nové zkušební produktové řady ve své domácí kanceláři.

SQlab Představec 8OX Fabio Wibmer

Lehký, pevný, stylový a jedinečný

Nový představec 8OX Fabio Wibmer doplňuje charakteristická řídítka Fabio Wibmer
dokonale svým černo/zlatým designem. Krátký představec o délce 35 mm poskytuje větší obratnost na kole. Široká upínací plocha je navržena tak, aby pasovala na řídítka řady 3OX.

Technické informace

  • Úhel představce je +/- 6°
  • Šrouby: ocelové
  • Hmotnost: 138g (35mm)
  • Průměr řídítek 31,8mm
 

SQlab co všechno řeší - zbytečné komplikace a bolesti na kole

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: